ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3648480
nr 364 8480
Förgylld, Nyrokoko, H.150
Utrop:
2.800 kr
Såld:
2.300 kr
tisdag 7 juni 2005
5/6 23:48:48
2.000 kr
7/6 12:57:14
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.